Korwinów

Szukaj na stronie:

 

Sport i rekreacja

Uroki Gminy Poczesna

Rajdy Rowerowe Bractwa Kuźnic

Na początku była skała

Ekotrasa Rowerem do Poraja

Ekotrasa - Poczesna

Rajdy Rowerowe - 5 dni w Bractwie Kuźnic - 2011 rok

Szlaki turystyczne

Sport i rekreacja GCKIiR

LKS Grom - Złota Dama

GKS Grom Poczesna

KS Olimpia Huta Stara B

PKS Victoria Poczesna

Koło Polski Związek Wędkarski Poczesna

 

2021-11-20 Zakończenie Sezonu Speedrowerowego 2021


20 listopada 2021 r. Parafialny Klub Sportowy VICTORIA Poczesna oficjalnie zakończył sezon speedrowerowy 2021. W pierwszej - uroczystej - części Skarbnik Klubu Piotr Drwal podziękował osobom i instytucjom, które aktywnie wspierały działalność Klubu.

I tak podziękowania otrzymali:

- Gmina Poczesna oraz Wójt Gminy Poczesna Krzysztof Ujma
- Firma Solaro i Paweł Kantor
- OSP KSRG Bargły
- Sylwia i Bartosz Lesińscy
- Paweł Wiśniewski
- Mateusz Złotnicki
- Firma Bramy-Dudek
- Sołectwo Bargły i Sołtys Grażyna Nowak
- Sebastian Charbich
- Koło Gospodyń Wiejskich w Bargłach
- Firma Endo Estetic Med MSE i Piotr Kucharczyk
- Alicja Krzyczman

Prowadzący podziękował również tym, którzy nie przybyli na spotkanie:

- Piekarnia „Czerwik” i Anna Urbaniak
- Firma JK Hurt Paliw i Jakub Kardyński
- Anna Kardyńska
- Firma Metmar i Kamil Kocot
- Hipermarket Auchan Poczesna i Dyrektor Jerzy Jagusiak
- Firma VOLTOM i Tomasz Sitek
- Gminne Centrum Kultury Informacji i Rekreacji w Poczesnej oraz Dyrektor Iwona Skorupa
- Beata Chwastek
- Renata Kowalczyk-Hamara
- Agata Tronina
- Bartosz Kisiel
- Hodowcy Gołębi Pocztowych Sekcji Poczesna

Podziękowania otrzymali rodzice młodszych zawodników, którzy aktywnie pomagali w organizacji zawodów:

- Olga i Tomasz Kweczke
- Monika i Jerzy Radło
- Renata i Dariusz Dusińscy

Specjalne podziękowania były dla:

- Menadżera Arkadiusza Dudka
- Menadżera Pawła Szychalskiego
- Trenerki Pauli Kubickiej
- Trenerki Alicji Hamary
- Trenera Jana Knapińskiego

Po podziękowaniach, Piotr Drwal przedstawił osiągnięcia poszczególnych zawodników Klubu VICTORIA oraz wymienił imprezy sportowe, jakie Klub organizował i w jakich brał udział w bieżącym roku. Poinformował także zebranych o zmianach w składzie Zarządu oraz o swoim odejściu z Klubu.
Nowy skład Zarządu:
Prezes honorowy: ks. Jarosław Sroka
Prezes: Arkadiusz Hamara
Vice prezes ds.Sportowych: Arkadiusz Dudek
Sekretarz: Jan Knapiński
Skarbnik: Damian Krzyczman
Członek zarządku: Tomasz Kweczke

Po częśći oficjalnej był czas na słodki poczęstunek, a po przerwie rozegrano zawody speedrowerowe.
Wyniki zmagań:


Indywidualne Mistrzostwa Poczesnej Młodzieży:

1. Oliwier Kowalski (4,4,4,4) 16 pkt.
2. Marcel Rakus (3,4,4,3) 14 pkt.
3. Igor Ćwiek (4,3,3,4) 14 pkt.
4. Grzegorz Wilk (2,3,2,3) 10 pkt.
5. Kacper Łatka (3,2,3,2) 10 pkt.
6. Oskar Błaszczyk (2,1,1,2) 6 pkt.
7. Mateusz Drej (1,2,2,1) 6 pkt.
8. Mikołaj Kopacz (1,1,1,1) 4 pkt.

Indywidualne Mistrzostwa Poczesnej:

1. Mateusz Złotnicki (4,4,4,4) 16 pkt.
2. Oskar Dusiński (4,3,1,4) 12 pkt.
3. Arkadiusz Dudek (2,3,4,3) 12 pkt.
4. Aleks Radło (1,4,3,3) 11 pkt.
5. Michał Szmaj (3,2,2,2) 9 pkt.
6. Maksymilian Dudek (1,1,3,2) 7 pkt.
7. Krzysztof Wilk (3,2,1,1) 7 pkt.
8. Marcel Szczypior (2,1,2,W) 5 pkt.


Zobacz galerię

Autor / Foto: S & B Lesińscy

Kontakt:

redakcja(at)korwinow.com

tel. 516 464 400

Najczęściej czytane:



2022-03-11 Dzień Kobiet w Korwinowie


2021-11-20 Zakończenie Sezonu Speedrowerowego 2021


Robert Tomalski - kajakiem pod prąd - w Korwinowie

 

Polecane strony:

 

KB Systems s.c. - projektowanie zaawansowanych aplikacji internetowych

 

Elunia.pl - wiersze, rymowanki, fraszki

 

CampingSielanka.pl - biwak, kajaki, relaks

 

 


Wykorzystujemy pliki cookies, aby nasz serwis lepiej spełniał Państwa oczekiwania. Można zablokować zapisywanie cookies, zmieniając ustawienia przeglądarki. Aby dowiedzieć się więcej na temat cookies kliknij tutaj.